Bir çok ürün çeşitine sahip olan ve kaliteli ürünleri müşterilerle en hesaplı bir şekilde buluşturan Sando Makina, müşterin istekleri doğrultusunda en uygun ürünü en hesaplı bir şekilde tahsis etmeyi kendine ilke edinmiştir.  Bu güne kadar çalışmalarında daima müşteri memnuniyetini öncelikli hedefi olarak benimsemiş olan firmamız, kendi sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek her daim kendini yenileyen profosyonel, dinamik ekipler ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeyi sürdürmektedir.

 

Sando Makina, yapılan çalışmalar, uygulamalar, bugüne kadarki edinmiş olduğu bilgi ve deneyimler ile müşterilerini sonuca ulaştırmış ve müşterilerindende gereken ilgiyi görmüştür. Ayrıca firmamız , müşteri çıkarlarını gözeterek en uygun ürünü kendilerine sunmayı birincil amacı saymaktadır.


MİSYONUMUZ
  • Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile
  • Verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’de en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmak.

VİZYONUMUZ
  • Ürün çeşitlerimiz, müşteri sorunları için çözümlerimiz, ürün satışı sonrası sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak. Yüksek standartlı, kaliteli hizmet ve ürünleri vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmak,
  • Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duymak,
  • Kaliteli ürünlerinlerin satışının yanı sıra gereken garanti şartlarını eksiksiz yerine getirmek,